company banner

FRAMESI WŁOSKA
KREATYWNOŚĆ
OD 1945 ROKU

FIRMA

Nie sztuką jest tylko dostarczyć doskonalej jakości produkty…

FRAMESI to wiodąca, międzynarodowa firma włoska w dziedzinie produkcji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich – obecna na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć handlową i przedsiębiorstwa produkcyjne. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu uznanych chemików i farmaceutów, firma od lat produkuje coraz większą liczbę specjalistycznych produktów, służących do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Najwyższa jakość produktów FRAMESI odpowiada wszelkim wymaganiom stawianym przez współczesne salony fryzjerskie. W pełni profesjonalną ofertę preparatów fryzjerskich reprezentuje kilkaset produktów z logo FRAMESI. Firma dostarcza swoje produkty poprzez koncesjonowane przedstawicielstwa – wyłącznie do salonów fryzjerskich – w ponad 80 krajach świata. Dzisiaj FRAMESI oferuje fryzjerom nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, ale także liczne akcesoria i usługi – od narzędzi pracy, poprzez szkolenia, aż po wyposażenie salonów. Dewizą FRAMESI jest nie tylko dostarczanie profesjonalnych preparatów fryzjerskich, ale również wszelkiego rodzaju szkolenia oraz kreowanie światowej mody – zawsze przy poszanowaniu zasady, iż preparaty FRAMESI są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Wielodyscyplinarny zespół badawczy, złożony ze stylistów fryzjerskich, stylistów mody, chemików, socjologów, psychologów, lekarzy, wizażystów – zajmuje się tworzeniem mody pret-a-porter, łączącej fryzury z makijażem i ubiorem. Włoski producent poprzez swoich uznanych na świecie stylistów z ITALIANSTYLE FRAMESI i ITALIANSTYLE ENERGY – przekazuje wszystkim fryzjerom wiedzę, która w połączeniu z Waszym doświadczeniem – pozwoli Państwu kreować modę własnego pomysłu, bazującą na podstawach FRAMESI.

Od 1995 roku dyrektorem generalnym FRAMESI jest dr Fabio Franchina, a wyłącznym dystrybutorem produktów i marki Framesi w Polsce jest – od 1996 r. – krakowska firma Wikpol, założona przez Krystynę Woźniak i Wojciecha Kumorka, która w grudniu 2007 r. została uhonorowana tytułem „Dystrybutor roku 2007”, o który ubiegało się ponad 90 przedstawicieli handlowych Framesi z całego świata. Tytuł ten honoruje szczególne zaangażowanie w pracę, wyniki handlowe i wysokość obrotów, a Wikpol jest laureatem tej nagrody nie po raz pierwszy, nagrodę dystrybutora roku otrzymał również w latach 2001 i 2002. Nadzwyczajne wyniki osiągnięte przez Wikpol w 2007 roku w zakresie sprzedaży produktów marki Framesi oraz systematyczny rozwój profesjonalnych usług przeznaczonych dla fryzjerów, seminaria, prezentacje najnowszych kolekcji, organizowane w wielu miastach kraju (wiosna/lato i jesień/zima) z ponad 500 uczestnikami poszczególnych sesji – pozwoliły firmie Wikpol na umocnienie pozycji na rynku, jak również na stanie się modelowym przykładem gwarantowanej, najwyższej jakości FRAMESI.

To dzięki staraniom firmy WikpolFRAMESI zapoznaje fryzjerów w całym kraju z nowinkami światowymi oraz bieżącymi trendami mody, której główny rys kreują najwybitniejsi włoscy styliści. Dwa razy w roku – w sezonie „wiosna – lato” i „jesień – zima” – czołowi włoscy mistrzowie przedstawiają polskim fryzjerom wyrafinowane techniki koloryzacji i strzyżeń charakterystyczne dla stylu FRAMESI. Ci znani i lubiani styliści prezentują nowinki mody fryzjerskiej, uczą jak wykonać fryzury eleganckie i wyrafinowane, ale – mimo to – mające charakter użytkowy. Są to propozycje zgodne z najnowszymi trendami mody, efektowne, a jednocześnie nadające się do noszenia na co dzień. Ponadto polski przedstawiciel w różnych miastach kraju organizuje liczne pokazy okolicznościowe, przybliżające markę FRAMESI Klientom i fryzjerom, którzy chcieliby się przyłączyć do sieci salonów FRAMESI.  Tytuł „Dystrybutora roku” dla Wikpolu – to zasługa idealnej współpracy odpowiednio przygotowanego działu technicznego, z doskonale zorganizowanym działem sprzedaży, pracującym pod wodzą Marka Kowala, który wspólnie z doradcami do spraw sprzedaży z wielką kompetencją i profesjonalizmem oferuje fryzjerom artykuły i usługi marki Framesi. *„Głosowałem na Wikpol” – powiedział tuż po przyznaniu Wikpolowi tytułu „Dystrybutora roku” dr Fabio Franchina, prezes Framesi – „nie tylko z powodu wzrostu sprzedaży, ale również w celu podkreślenia, że wynik ten osiągnięto w doskonałej harmonii z misją firmy Framesi, która zawiera się w haśle „Just for you”.

WCZORAJ

Idea. Marzenie.

Odwaga i wiara, że można je będzie kiedyś zrealizować.

Z pomocą rodziny oraz wsparciem przyjaciół rozpoczyna się włoska historia,

przepełniona pasją, jak i determinacją. Rodzi się także unikalne przymierze z fryzjerami,

które już nigdy nie zawiedzie.

 

framesi
framesi framesi framesi
framesi


framesi
DZISIAJ

Osobisty charakter, nowoczesna przedsiębiorczość, kosmopolityczny styl.

Nieustanny rozwój pod znakiem doskonałości.

Mocną stroną Framesi jest poszukiwanie, eksperymentowanie

oraz oferowanie klientom zawsze nowatorskich rozwiązań w dziedzinie produktów,

usług, marketingu i mody.

framesi

framesi

framesi


framesi
JUTRO

Staramy się przewidywać potrzeby fryzjera oraz wspierać sukces Salonu

przy pomocy formuł, narzędzi i działań szkoleniowych ostatniej generacji.

Pionierska postawa pozostaje od zarania kluczem misji Framesi, którą staje się poszukiwanie

i rozwój nowych produktów oraz możliwości, dedykowanych fryzjerom, tym obecnym,

jak i przyszłym.