Pokazy / Szkolenia

Nie sztuką jest tylko dostarczyć doskonałej jakości produkty… Profesjonalista potrzebuje wiedzy, która da mu możliwość nie tylko naśladowania najnowszych trendów mody, dedykowanych przez uznanych kreatorów – ale również pozwoli mu kreować modę własnego autorstwa. Dewizą FRAMESI jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości produktów, ale również niezbędnej wiedzy, która pozwoli fryzjerom nie tylko być ekspertami w dziedzinie włosów, ale również umożliwi im kreowanie mody według własnych pomysłów, opierających się na bazie „know-how” dostarczanej przez FRAMESI.

PREZENTACJE KOLEKCJI
Prezentacje dwunastu propozycji najnowszych technik strzyżeń i koloryzacji w największych miastach Polski przeprowadzają zapraszani z Italii czołowi styliści ITALIAN STYLE FRAMESI, grupy stylistycznej działającej z powodzeniem już ponad 30 lat lub ITALIAN STYLE ENERGY. Ideę pokazów jest zapoznanie polskich fryzjerów ze światowymi trendami fryzjerskiej mody kreowanej przez grupy stylistyczne FRAMESI poprzez szczegółowe pokazanie technik wykonywania poszczególnych, trendowych strzyżeń i koloryzacji.

WARSZTATY
Niezależnie od prezentacji kolekcji , dodatkowo są prowadzone przez włoskich stylistów, warsztaty w zakresie technik strzyżenia i koloryzacji. Podczas warsztatów technicznych, każdy ma możliwość nie tylko zapoznać się z nowinkami, proponowanymi przez FRAMESI, ale też sprawdzić swoje umiejętności nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

TRENINGI
Możliwość wzbogacenia wiedzy i technicznego doświadczenia dają szkolenia prowadzone w różnych miastach Polski przez stylistów ITALIAN STYLE FRAMESI POLSKA, poczynając od prezentacji , szkoleń podstawowych poprzez szkolenia zaawansowane oraz warsztaty.

KNOW - HOW
Dystrybutor marki FRAMESI w Polsce - WIKPOL s.c. organizuje również szkolenia w zakresie wymogów i oczekiwań rynku wobec fryzjerów. Szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów z Italii, a przekazywane przez nich know – how ma pomóc polskim fryzjerom w podnoszeniu ekonomiki ich przedsięwzięć, podpowiadając jednocześnie sposoby na utrzymanie dotychczasowych Klientów i pozyskanie nowych.

MIĘDZYNARODOWY KONGRES FRAMESI
Międzynarodowe spotkania fryzjerów, organizowane raz w roku w atrakcyjnych miejscach , w którym bierze udział kilkuset gości z całego świata. Program kilkudniowego kongresu wypełniają pokazy najnowszych trendów mody fryzjerskiej prezentowane przez najwybitniejszych członków wszystkich grup stylistycznych FRAMESI oraz zaproszonych gości .

Script logo