Firma

Nie sztuką jest tylko dostarczyć doskonalej jakości produkty...

FRAMESI to wiodąca, międzynarodowa firma włoska w dziedzinie produkcji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich - obecna na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć handlową i przedsiębiorstwa produkcyjne. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu uznanych chemików i farmaceutów, firma od lat produkuje coraz większą liczbę specjalistycznych produktów, służących do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Najwyższa jakość produktów FRAMESI odpowiada wszelkim wymaganiom stawianym przez współczesne salony fryzjerskie. W pełni profesjonalną ofertę preparatów fryzjerskich reprezentuje kilkaset produktów z logo FRAMESI. Firma dostarcza swoje produkty poprzez koncesjonowane przedstawicielstwa – wyłącznie do salonów fryzjerskich – w ponad 80 krajach świata. Dzisiaj FRAMESI oferuje fryzjerom nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, ale także liczne akcesoria i usługi – od narzędzi pracy, poprzez szkolenia, aż po wyposażenie salonów. Dewizą FRAMESI jest nie tylko dostarczanie profesjonalnych preparatów fryzjerskich, ale również wszelkiego rodzaju szkolenia oraz kreowanie światowej mody – zawsze przy poszanowaniu zasady, iż preparaty FRAMESI są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich.

Wielodyscyplinarny zespół badawczy, złożony ze stylistów fryzjerskich, stylistów mody, chemików, socjologów, psychologów, lekarzy, wizażystów – zajmuje się tworzeniem mody pret-a-porter, łączącej fryzury z makijażem i ubiorem. Włoski producent poprzez swoich uznanych na świecie stylistów z ITALIANSTYLE FRAMESI i ITALIANSTYLE ENERGY – przekazuje wszystkim fryzjerom wiedzę, która w połączeniu z Waszym doświadczeniem – pozwoli Państwu kreować modę własnego pomysłu, bazującą na podstawach FRAMESI.

Od 1995 roku dyrektorem generalnym FRAMESI jest dr Fabio Franchina, a wyłącznym dystrybutorem produktów i marki Framesi w Polsce jest – od 1996 r. - krakowska firma Wikpol, założona przez Krystynę Woźniak i Wojciecha Kumorka, która w grudniu 2007 r. została uhonorowana tytułem „Dystrybutor roku 2007”, o który ubiegało się ponad 90 przedstawicieli handlowych Framesi z całego świata. Tytuł ten honoruje szczególne zaangażowanie w pracę, wyniki handlowe i wysokość obrotów, a Wikpol jest laureatem tej nagrody nie po raz pierwszy. Nadzwyczajne wyniki osiągnięte przez Wikpol w 2007 roku w zakresie sprzedaży produktów marki Framesi oraz systematyczny rozwój profesjonalnych usług przeznaczonych dla fryzjerów, seminaria, prezentacje najnowszych kolekcji, organizowane w wielu miastach kraju (wiosna/lato i jesień/zima) z ponad 500 uczestnikami poszczególnych sesji - pozwoliły firmie Wikpol na umocnienie pozycji na rynku, jak również na stanie się modelowym przykładem gwarantowanej, najwyższej jakości FRAMESI.

To dzięki staraniom firmy Wikpol, FRAMESI zapoznaje fryzjerów w całym kraju z nowinkami światowymi oraz bieżącymi trendami mody, której główny rys kreują najwybitniejsi włoscy styliści. Dwa razy w roku – w sezonie „wiosna – lato” i „jesień – zima” – czołowi włoscy mistrzowie przedstawiają polskim fryzjerom wyrafinowane techniki koloryzacji i strzyżeń charakterystyczne dla stylu FRAMESI. Ci znani i lubiani styliści prezentują nowinki mody fryzjerskiej, uczą jak wykonać fryzury eleganckie i wyrafinowane, ale – mimo to – mające charakter użytkowy. Są to propozycje zgodne z najnowszymi trendami mody, efektowne, a jednocześnie nadające się do noszenia na co dzień. Ponadto polski przedstawiciel w różnych miastach kraju organizuje liczne pokazy okolicznościowe, przybliżające markę FRAMESI Klientom i fryzjerom, którzy chcieliby się przyłączyć do sieci salonów FRAMESI. Do dyspozycji fryzjerów, którzy pragnęliby działać pod zobowiązującym do najwyższej jakości usług szyldem FRAMESI, jest również pierwsze w Polsce Profesjonalne Studio Fryzjerskie FRAMESI, działające na krakowskim Rynku Głównym. To tu kandydaci do działania w sieci FRAMESI poznają „know-how” i szlifują swoje umiejętności oraz kreatywność pod kierunkiem profesjonalnych stylistów krajowych i zagranicznych. Tytuł „Dystrybutora roku” dla Wikpolu – to zasługa idealnej współpracy odpowiednio przygotowanego działu technicznego, z doskonale zorganizowanym działem sprzedaży, pracującym pod wodzą Marka Kowala, który wspólnie z doradcami do spraw sprzedaży z wielką kompetencją i profesjonalizmem oferuje fryzjerom artykuły i usługi marki Framesi. *„Głosowałem na Wikpol” – powiedział tuż po przyznaniu Wikpolowi tytułu „Dystrybutora roku” dr Fabio Franchina, prezes Framesi - „nie tylko z powodu wzrostu sprzedaży, ale również w celu podkreślenia, że wynik ten osiągnięto w doskonałej harmonii z misją firmy Framesi, która zawiera się w haśle „Just for you”.

Script logo